Hotel Dunajec

Hotel Dunajec ulokowany jest nad rzeką Dunajec przy trasie DK 94 Kraków-Tarnów. Stanowi doskonałą ofertę dla tych, którzy szukają miejsca o wysokim standardzie i przystępnej cenie. Swym gościom oferuje nowoczesne komfortowe pokoje, wyśmienitą lokalną kuchnię, przestrzeń dla rodziny oraz sale konferencyjne i bankietowe dla klientów biznesowych.

Poznaj nasz obiekt bliżej

Goście przejazdem mogą bez względu na porę dnia odetchnąć od trudów podróży przy dobrym posiłku w naszej Restauracji, która oferuje dania kuchni polskiej i europejskiej. Zapraszając Państwa na wykwintny posiłek zapewniamy, iż dołożymy wszelkich starań, by zaspokoić każde podniebienie, bowiem zespół naszej kuchni oprócz sztuki kulinarnej w przygotowywane dla Państwa dania włoży nutkę artyzmu i serce.

Organizujemy niezapomniane bale sylwestrowe, wspaniałe przyjęcia weselne i komunijne oraz inne imprezy okolicznościowe.

Nasze nowoczesne sale konferencyjne zróżnicowane pod względem wielkości oraz ustawienia pozwalają na organizację szerokiego wachlarza imprez konferencyjno-bankietowych. W naszej ofercie posiadamy trzy sale konferencyjne: - Sala Lustrzana - mała - Sala Kominkowa - średnia - Sala Kolumnowa - duża. Wszystkie sale są klimatyzowane, z łączem internetowym, wyposażone w ekran, projektor multimedialny i filpchart.

Wirtualny spacer 360o po Hotelu Dunajec

Zobacz teraz...

Udogodnienia dla gości

Oferta Hotelu

Hotel Dunajec oferuje łącznie 36 pokoi. Pokoje wyposażone w łazienki, większość pokoi jest z balkonem. Wszystkie pokoje wyposażone są w telefon, TV, a także przyłącze sieci internet-stałe lub bezprzewodowe wifi (HotSpot) z zasięgiem w budynku jak i na całym terenie Hotelu Dunajec. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, korzystanie z internetu w pokojach oraz monitorowany parking na 55 samochodów.

Klimatyzowane wnętrza

Telewizor z płaskim ekranem

Łazienki z prysznicem

Ręczniki, zestaw kosmetyków

Internet bezprzewodowy

Tenis ziemny, dart, billard

Sale konferencyjne

Restauracja DunCafe

Darmowy parking

Zapytaj o ofertę

Recepcja

tel.: 14 674-11-11
tel.: 14 674-30-96
recepcja@hoteldunajec.pl

Restauracja

tel.: 14 674-11-13
restauracja@hoteldunajec.pl