Przyjęcia i wesela

Poza standardowymi usługami hotelarsko-gastronomicznymi organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, bankiety, wesela, a także szkolenia i konferencje w klimatyzowanych salach. Oferujemy również usługi cateringowe.

Niezapomniane przyjęcia weselne

Wymarzone przyjęcie w pięknym otoczeniu, w szykownej i eleganckiej sali. Ślub, jak i samo przyjęcie weselne będzie przez Państwa pamiętany na zawsze. Uroczystości te w naszym hotelu, z pewnością doskonale utrwalą się zarówno w pamięci gości, jak i na pamiątkowych fotografiach.

Wesela i inne uroczystości

Wyjątkowe chwile

Dzień Ślubu i przyjęcia weselnego będzie przez Państwa pamiętany wiele lat. Zachowa się także w pamięci Waszych bliskich i przyjaciół. Warto zadbać o to, by wszystko w nim było wyjątkowe; wyjątkowa suknia, pachnące kwiaty, a także niepowtarzalny klimat miejsca ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego.

Nasza profesjonalna obsługa przyjęć to poczucie pełnej satysfakcji również dla Państwa Gości którzy niejednokrotnie przyjeżdżają z odległych stron. Nowożeńcy, szczęściem płynącym z radosnego Dnia Zaślubin mogą dzielić się ze swoimi Gośćmi podczas gdy my zajmiemy się organizacją i realizacją wesela.

Chcielibyśmy zaznaczyć, że dla każdego z Państwa postaramy się stworzyć ofertę dostosowaną do życzeń, potrzeb i budżetu.

Pokój dla nowożeńców gratis. Zniżka na pokoje hotelowe dla gości weselnych.

Serdecznie zapraszamy.

Kompleksowa obsługa

Catering

Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać nawet najtrudniejszym wymaganiom. Gwarantujemy profesjonalną i sympatyczną obsługę, popartą długoletnim doświadczeniem. Dysponujemy wyposażeniem technicznym niezbędnym do zorganizowania pełnej obsługi cateringowej.

Zorganizujemy i kompleksowo obsłużymy imprezę firmową, uroczyste otwarcie, przyjęcie rodzinne, wesele, bankiet w miejscu przez Państwa wskazanym. Serwujemy menu kuchni polskiej i międzynarodowej. Niektóre receptury serwowanych dań sięgają wieloletniej tradycji.

Zapraszamy do współpracy i jednocześnie zapewniamy, że nasze przyjęcia pozostaną długo w Państwa pamięci!

Zapytaj o ofertę

Recepcja

tel.: 14 674-11-11
tel.: 14 674-30-96
recepcja@hoteldunajec.pl

Catering

tel.: 14 674-11-13
catering@hoteldunajec.pl